aizsargžalūzijas un ruļļu restes

Privātums un drošība ir vienas no galvenajām pamatvērtībām jebkurā nozarē. Nozares darbība sākas no vietas jeb ēkas un katrai ēkai ir nepieciešami elementi, kas padarīs to drošu un privātu.

VES Sistēmas piedāvā saglabāt privātumu un paaugstināt drošības līmeni, uzstādot aizsargžalūzijas vai ruļļu restes ēkās un citos objektos.

Aizsargžalūzijas: aizsargžalūzijas un ruļļu restes, aizsargžalūzijas un ruļļu restes,

Katra telpa, kurā uzturas cilvēks ir unikāla. Cilvēks to piepilda ar savu enerģiju, izdomu un veido atmosfēru. Atmosfēra bieži tiek ietekmēta ar interjera priekšmetu izvēli un dizainu. Aizsargžalūzijas var tikt klasificētas kā viens no svarīgākajiem elementiem telpas atmosfēras radīšanā.

VES Sistēmas izgatavo un uzstāda kvalitatīvas un estētiski baudāmas aizsargžalūzijas. Tās tiek izgatavotas gan no dekoratīviem, gan no speciāliem audumiem – atstarojošiem, aptumšojošiem, caurredzamiem. Papildus apstrādājam tās ar pārklājumu, kas neļauj pielipt putekļiem, tādējādi tās ir viegli kopt un tās ilgi saglabās savu sākotnējo svaigo izskatu.

Piedāvājam dažādu izmēru, krāsu, faktūru un stilu aizsargžalūzijas ar iespējamu automātikas uzstādīšanu. Aizsargžalūzijas izgatavosim un uzstādīsim pēc individuāla pasūtījuma.

Ruļļu restes mūsdienās ir plaši izmantots drošības elements vietās, kur viegli var tikt nodarīti bojājumi. Visbiežāk ruļļu restes uzstāda tirdzniecības centros, veikalu skatlogos, vitrīnās, kioskos, birojos un pat dzīvokļos, kuri izkārtoti zemākos stāvos.

VES Sistēmas izgatavo ruļļu restes no izturīgiem materiāliem, tāpēc tās kalpo ilgi un ir drošas pret bojājumiem. Turklāt ruļļu restes ir estētiski pievilcīgas un savu funkciju pildoša konstrukcija. Tās nodrošina labu pārredzamību un gaisa cirkulāciju, pat tad, kad restes ir aizvērtas.

Mūsu izgatavotās un uzstādītās ruļļu restes ir vieglas un ērti lietojamas. Papildus piedāvājam tām uzstādīt automātiku, lai restes varētu tikt kontrolētas ar tālvadības pulti, kas to izmantošanu padarīs vēl ērtāku.

Piedāvājam izgatavot un uzstādīt ruļļu restes no izturīgiem alumīnija profiliem, kā arī apstrādāsim tos ar pretkorozijas pārklājumu. Garantējam, ka mūsu ruļļu restes būs neuzlaužamas un izturīgas pret bojājumiem. Piedāvājam izgatavot ruļļu restes dažādos izmēros un pēc jūsu izvēlētā dizaina, saskaņojot tos ar jau esošā objekta dizainu.

Tās veic ne tikai aizsargfunkciju, bet arī nodrošina teicamu pārredzamību pat tad, kad restes ir