Atsevišķos īpašumos un teritorijās nav vajadzības ierīkot plašas un sarežģītas drošības tehnoloģijas, tāpēc automātiskās barjeras ir iecienīta klientu izvēle.

Automātiskās barjeras nodrošina papildus drošības līmeni jebkurai teritorijai ar minimālu nepieciešamību pēc apkopes un remonta. To uzstādīšana ir lielisks risinājums objektos ar paaugstinātām drošības prasībām, piemēram, autostāvvietām, skolām, biznesa parkiem, loģistikas centriem un viesnīcu autostāvvietām.

Automātisko barjeru vienkāršība nodrošina to vieglu vadāmību, ātru uzstādīšanu un plašu piekļuves kontroli.

Mēs iesakām izvēlēties automātiskās barjeras uzstādīšanu klientiem, kas vēlas savu īpašumu padarīt drošu, neieguldot lielus finansiālos līdzekļus.

VES Sistēmu izgatavotās un uzstādītās automātiskās barjeras garantē ērtu piekļuvi teritorijai, īpašumam vai citam objektam. Turklāt mūsu automātiskās barjeras var tikt komplektētas ar dažādām piekļuves kontroles sistēmām, kas to lietotājiem atvieglos iekļūšanu konkrētajā teritorijā.

Mēs piedāvājam izgatavot un uzstādīt automātiskās barjeras pēc jūsu individuāla pasūtījuma. Piedāvājam arī virkni papildus elementu, kā LED gaismas, magnētiskās atslēgas, drošības elementus, zīmes un citus, ko var izvēlēties pirms barjeras uzstādīšanas, lai uzlabotu to redzamību un drošību. Strādājam ar populārākajiem brendiem: BFT; SOMMER; NICE; BENINCA; CAME; MARANTEC; HÖRMANN; GIBIDI; SOMFY; PROTECO; TAU; V2; LIFTMASTER; LIFE.

VES Sistēmu profesionāļu komanda nodrošina operatīvu un rūpīgu automātisko barjeru izgatavošanu un uzstādīšanu.