Mēs piedāvājam uzstādīt garāžas vārtu automātiku ērtākai lietošanai. Vārtu automātikas uzstādīšana nodrošina to kontroli ar tālvadības pulti, padarot to aizvēršanas un atvēršanas procesu daudz ātrāku. Turklāt garāžas vārtu automātikas uzstādīšana nodrošina aizsardzību pret mēģinājumiem atvērt vārtus no ārpuses. Garāžas vārtu automātika tiek izveidota ņemot vērā vārtu izmēru un sabalansējot to ar dzinēja jaudu. garāžas vārtu automātika 

Piedāvājam uzstādīt garāžas vārtu automātikas piedziņu ar iebūvētu vadības paneli, un izmantojot vadību ar ķēdes vai siksnas pārnesumu, garantējam klusu darbību, saudzējošu kustību vārtu gaitas sākumā un beigās, kā arī garāžas vārtiem atveroties un aizveroties, automātika pati izvēlas piemērotu darbības spēku. Iestrādājam arī manuālo vārtu atvēršanas aprīkojumu no iekšpuses, gadījumā, ja tiks traucēta elektrības padeve un automātika nedarbosies.

Mēs piedāvāsim visatbilstošāko automātiku jebkuram vārtu tipam. Strādājam ar populārākajiem brendiem: BFT; SOMMER; NICE; BENINCA; CAME; MARANTEC; HÖRMANN; GIBIDI; SOMFY; PROTECO; TAU; V2; LIFTMASTER; LIFE.

Garantējam profesionālu un ātru vārtu automātikas uzstādīšanu par konkurētspējīgām cenām.