GARĀŽU VĀRTI

Sekcijveida paneļu vārtu uzstādīšana privātmājas garāžā ir efektīgākā un populārākā izvēle šodien. To funkcionālo īpašību dēļ, sekcijveida paneļu vārti ir ekonomisks un gudrs risinājums mazākai vai lielākai garāžas telpai, kur nepieciešams saglabāt siltumu, privātumu un funkcionalitāti. Tie kustās pa sliedēm un tiek pacelti, nonākot pie telpas griestiem ielocītā stāvoklī. garāžu vārti garāžu vārti

Sekcijveida paneļu vārtu īpašības padara tos par droši lietojamiem. Sekcijas paneļi ar profila aizsardzību veidoti tā, lai izvairītos no pirkstu iespiešanas, kas sekmē drošu vārtu atvēršanu un aizvēršanu. Papildus drošību lietotājam garantē kvalitatīva atsperu sistēma, drošības bremzes un citi elementi. garāžu vārti

Sekcijveida paneļu vārtu uzstādīšana nodrošina brīvu un drošu piekļuvi garāžai, turklāt tie ir kompakti dēļ sava izvietojuma. Tos atverot vārti piekļaujas griestiem, tādējādi ir labs risinājums gan mazām, gan lielām garāžām. garāžu vārti

Sekcijveida vārtu paneļi ir pildīti ar vieglu, taču izturīgu materiālu, kas nodrošina labu siltumizolāciju un nerada nepatīkamu troksni atvēršanas vai aizvēršanas brīdī, kas varētu traucēt līdzcilvēkiem un kaimiņiem. garāžu vārti

VES Sistēmas izgatavo un uzstāda kvalitatīvus sekcijveida paneļu vārtus – bīdāmus, veramus, paceļamus.

Mēs izgatavojam un uzstādām sekcijveida paneļu vārtus ar augstu siltuma noturību, aizpildot vārtu paneļus ar siltumizturīgu materiālu, turklāt vārtu komplektējošos elementus apstrādājam ar pretkorozijas pārklājumu. Vārti atbilst ES drošības prasībām un ir sertificēti.

Izgatavojam tos pēc individuāla pasūtījuma, ieklausoties klienta vēlmēs.  Piedāvājam tos izgatavot pēc standarta vai individuāla izmēra, dizaina, krāsas un faktūras. Pēc nepieciešamības vārti ir komplektējami ar logiem un durvīm. Papildus piedāvājam uzstādīt vārtu automātiku ērtākai lietošanai. Vārtu automātikas uzstādīšana nodrošina to kontroli ar tālvadības pulti, padarot to aizvēršanas un atvēršanas procesu daudz ātrāku.

Garāžu vārti
Garāžu vārti

Vienplaknes garāžu vārti ir ērts un finansiāli izdevīgs risinājums, ja nepieciešams uzstādīt vārtus garāžai, autoservisiem vai stāvvietai zem jumta. Iestrādātā atsperes elementa dēļ, vārti nerada troksni tos atverot un aizverot.

Atšķirībā no sekcijveida paneļu vārtiem, tie ir veidoti no viena paneļa. Tos var viegli pacelt un nolaist ar roku.

Vienplaknes garāžu vārti netiek siltināti, tāpēc vairāk tiek uzstādīti telpās, kurās nav nepieciešama apsilde.

Mēs piedāvājam kvalitatīvi izgatavot un operatīvi uzstādīt vienplaknes garāžas vārtus pēc standarta vai individuāli pasūtīta izmēra, krāsas un faktūras. Pēc nepieciešamības vārti ir komplektējami ar logiem un durvīm.

Vārtus apstrādājam ar pretkorozijas pārklājumu, tādējādi nodrošinot to ilgu kalpošanas mūžu. Ja nepieciešams, piedāvājam vārtus arī nosiltināt.

Papildus piedāvājam uzstādīt vārtu automātiku ērtākai lietošanai. Vārtu automātikas uzstādīšana nodrošina to kontroli ar tālvadības pulti, padarot to aizvēršanas un atvēršanas procesu daudz ātrāku. Strādājam ar populārākajiem brendiem: BFT; SOMMER; NICE; BENINCA; CAME; MARANTEC; HÖRMANN; GIBIDI; SOMFY; PROTECO; TAU; V2; LIFTMASTER; LIFE.