INDUSTRIĀLIE VĀRTI

Pirmais iespaids ir svarīgs un nekas neizsaka vairāk par saimnieka gaumi kā privātmājas piebraucamā ceļa vai cita īpašuma vārti. Piemērotu un pievilcīgu vārtu uzstādīšana ir gan izdevīgs, gan efektīvs ieguldījums jūsu īpašumā un drošībā. Arvien vairāk klientu izvēlas uzstādīt funkcionālus un ilgi kalpojošus vārtus. VES Sistēmas uzstādītie vārti ir izturīgi, uzticami un atzīti par vieniem no augstvērtīgākās kvalitātes vārtiem Latvijā. Piedāvājam dažādu tipu vārtu izgatavošanu un uzstādīšanu privātmājām, industriāliem objektiem un citiem īpašumiem. industriālie vārti industriālie vārti

Sekcijveida paneļu vārti ir viens no mūsdienīgākajiem vārtu veidiem industriālajā nozarē. Sekcijveida paneļu vārti ir ērti lietojama un fukcionāla konstrukcija, veidota no vairākiem savā starpā sastiprinātiem paneļiem.
Mēs piedāvājam sekcijveida paneļu vārtus aprīkot ar automātiku ērtākai lietošanai. Strādājam ar populārākajiem brendiem: BFT; SOMMER; NICE; BENINCA; CAME; MARANTEC; HÖRMANN; GIBIDI; SOMFY; PROTECO; TAU; V2; LIFTMASTER; LIFE.

Mēs piedāvājam pilnu servisa komplektāciju sākot no vārtu idejas un dizaina izstrādes līdz pat jūsu izvēlētās automātikas uzstādīšanai vārtiem.

Uzstādot sekcijveida paneļu vārtus būsiet ieguvējs, jo šis vārtu tips garantē augstu drošības līmeni. Ņemot vērā, ka sekcijveida paneļu vārti veidoti no vairākiem savā starpā sastiprinātiem paneļiem, tie ir droši pret vandālisma mēģinājumiem jeb citiem tīši vai netīši darītiem bojājumiem. Turklāt svarīgi atzīmēt, ka sekcijveida paneļu vārti ir ļoti kompakti dēļ sava izvietojuma. Tos atverot, vārti piekļaujas griestiem, tādējādi ir labs risinājums gan mazām, gan lielām telpām.

Siltumizolējošo īpašību dēļ, sekcijveida paneļu vārti ir labākais ieguldījums telpām, kurām nepieciešams nodrošināt  noteiktu temperatūru, kontrolējot siltuma līmeni. Turklāt to pildījums padara sekcijveida paneļa vārtus vieglus, neradot lieku troksni tiem atveroties un aizveroties.

Mēs rūpējamies par katru klientu, nodrošinot kvalitatīvu, profesionālu un konkurētspējīgu servisu. Izvēloties VES Sistēmas, jums asistēs savas nozares speciālisti jebkurā laikā un uz visiem jautājumiem iespēju robežās atbildēs sertificēti darbinieki ar daudzu gadu pieredzi. Uzstādīšanas darbus veic profesionālu meistaru komanda, kas zināšanas guvuši starptautiskā līmenī un darbojas pēc visām ES drošības prasībām.

Industriālie vārti
Industriālie vārti

Ātrgaitas vārti ir lielisks risinājums vietām, kur pastāvīgi norit ienākoša un izejoša transporta plūsma. Tie kavē transporta izraisīto smilšu un putekļu iekļūšanu telpās, uztur siltumu un samazina caurvēja risku citās telpās.

Ātrgaitas vārti ietekmē konkrētā industriālā objekta efektivitāti, nodrošinot ātru iekļūšanu un izkļūšanu no objekta. Šos vārtus izvēlas ražotnes, noliktavas un loģistikas centri, jo tos var lietot intensīvi un dažādos darba apstākļos.

VES Sistēmas izgatavo jebkurai sezonai un laikapstākļiem paredzētus ātrgaitas vārtus, lietojot izturīgus un augstākās kvalitātes materiālus.

Piedāvājam izgatavot un uzstādīt dažādu materiālu (, sānu profilu pārklājumu (cinka, tērauda un citiem), izmēru un krāsu ātrgaitas vārtus, vadoties pēc vārtu lietošanas apstākļiem un uzstādīšanas vietas. Papildus piedāvājam izstrādāt arī ātrgaitas vārtu dizainu, ņemot vērā lietošanas apstākļus, uzstādīšanas vietu un jūsu vēlmes.

Ugunsdroši vārti ir drošākais elements ēkas un tajā esošo cilvēku aizsardzībai.

Iesakām uzstādīt ugunsdrošus vārtus ēkās, kur ikdienā uzturas liels skaits personāla un ēkās ar paaugstinātām ugunsdrošības prasībām.

Uguns nelaimes gadījumā cilvēki ir jāpasargā no dzīvībai bīstamiem izgarojumiem un evakuācijai jānotiek ātri, tāpēc piemērotu vārtu izvēle var pasargāt gan cilvēkus, gan ēku, gan visu, kas atrodas ēkā. Ugunsdrošie vārti bloķē uguns un dūmu iekļūšanu telpā ugunsgrēka gadījumā, turklāt vārtu automātika sekmē to automātisku aktivizēšanu.

VES Sistēmas ražo un uzstāda veramus, bīdāmus, paceļamus ugunsdrošus vārtus, kas atbilst ES ugunsdrošības noteikumiem, ekspluatācijas un riska prasībām. Pirms ugunsdrošo vārtu nodošanas ekspluatācijā, mēs pārbaudām to kvalitāti, izturību un funkcionalitāti. Ugunsdrošo vārtu dizains neatšķiras no cita veida vārtiem, taču tie tiek izgatavoti no ugunsizturīgiem un ugunsdrošiem materiāliem.

Ugunsdrošības apsvērumu dēļ mūsu ražotie vārti ir aprīkoti ar automātiku un sliedēm paneļu augšdaļā, lai nodrošinātu vārtu atvēršanos augstākās pakāpes ugunsgrēka gadījumā.

Pēc klienta pieprasījuma, piedāvājam aprīkot vārtus ar papildus aprīkojumu.

Tāpat piedāvājam izgatavot un kvalitatīvi uzstādīt dažādu izmēru, krāsu un dizaina ugunsdrošus vārtus. VES Sistēmas speciālistu komanda ir sertificēti ugunsdrošu elementu uzstādīšanā, tāpēc mēs garantējam augstāko drošību, sākot no vārtu izgatavošanas līdz ar to uzstādīšanu.

Industriālie vārti