Sekojot mūsu speciālistu ieteiktajiem soļiem, izvēlēties īstos garāžas vārtus būs pavisam viegli un ātri.

Pirmais solis: Vārtu veida izvēle

Pirmkārt, visa uzmanība jākoncentrē uz garāžas vārtu veida izvēli, jo pareiza izvēle nodrošina gan optimālu un funkcionālu garāžas vārtu pielietojumu, gan raitu garāžas īpašnieka ikdienu.

Iesakām apskatīt dažādus garāžas vārtu veidus un atzīmēt tos, kuri ir piemērotākie garāžas platībai, drošības līmeņa uzturēšanai, finansiālajam aspektam un gaumei.

Ieskatam piedāvājam apskatīt dažus no tiem:

Ruļļu veida garāžu vārti ir kompakti, ērti, un tie izskatās lieliski, neieguldot lielus

finansiālus līdzekļus to iegādei un uzstādīšanai.

Galvenā vārtu priekšrocība ir optimāla vietas izmantošana, tāpēc ruļļu veida garāžu vārti ir piemērota izvēle gan lielākām, gan mazākām garāžām. Atverot ruļļu veida garāžas vārtus tie rullējas pie telpas griestiem, neaizņemot daudz vietas, tādējādi ļaujot optimāli izmantot visu garāžas telpu citām vajadzībām.

Ruļļu veida garāžu vārtiem var pievienot automātiku, nodrošinot to kontroli ar tālvadības pulti, padarot to aizvēršanas un atvēršanas procesu daudz ātrāku.  (varbūt ievietot FOTO pēc katra vārtu veida)

Vienplaknes garāžu vārti tiek veidoti no viena paneļa. Tos ir viegli atvērt un aizvērt, jo tie darbojas uz eņģu atsperēm. Iestrādātā atsperes elementa dēļ, vārti nerada troksni tos atverot un aizverot.

Dēļ tā, ka vienplaknes vārti tiek veidoti no viena paneļa, iespējams izvēlēties to izgatavošanu no plaša materiālu klāsta, kas ir gan ekonomisks, gan estētisks ieguvums.

Vienplaknes garāžas vārti aizņem vismazāk vietas, kas padara tos par ideāli piemērotiem mazām garāžas telpām.

Nepieciešamības gadījumā vienplaknes garāžas vārtiem var uzstādīt automātiku, nodrošinot to ērtu un drošu lietošanu.

(varbūt ievietot FOTO pēc katra vārtu veida)

Sekcijveida paneļu vārtus veido vairāki savstarpēji savienoti paneļi, padarot to izskatu modernu un to lietojumu funkcionālu.

Lielisks ieguvums izvēloties sekcijveida paneļu vārtus ir tas, ka paneļus var kombinēt pēc katra gaumes, lai tie atbilstu mājas izskatam un apkārtnei, kas ir lieliska priekšrocība saskaņota dizaina cienītājiem, turklāt tos var izgatavot no dažādiem materiāliem un apstrādāt ar speciālu pārklājumu ilglaicīgai lietošanai.

Sekcijveida paneļu vārti piemēroti gan lielām, gan mazām garāžām. Piemēroti arī privātmājām ar ierobežotu piebraucamo ceļu.

Nepieciešamības gadījumā sekcijveida paneļu vārtiem var uzstādīt automātiku to ērtākai lietošanai.

Otrais solis: Vārtu materiāla izvēle

Kad ir izdarīta garāžas vārtu veida izvēle, nākamais solis ir apsvērt materiāla izvēli, no kura vislabāk izgatavot izvēlētos vārtus.

Mēs piedāvājam šādus materiālus:

Alumīnijs – Alumīnijs ir populārākais materiāls, no kā tiek izgatavoti garāžas vārti. Vārti no alumīnija materiāla ir viegli, izturīgi un vienkārši kopjami.

Uzstādot izmērā lielus automātiskus garāžas vārtus, iesakām izvēlēties tos izgatavot no alumīnija materiāla, kas nenoslogos motoru darbu, ņemot vērā vieglo alumīnija svaru.

Tērauds – Tērauda garāžas vārti arī ir iecienīta izvēle starp daudziem garāžu īpašniekiem. Tērauda garāžas vārti ir ļoti izturīgi, garantē maksimālu drošību un ir pieejami dažādās faktūrās, krāsās, dizainos.

Koks – Koks ir klasiskākais garāžas vārtu materiāls. Veicot pareizu un regulāru vārtu apkopi, koka garāžas vārti var kļūt par katras mājas lepnumu ilgā laika periodā.

(varbūt ievietot materiālu sarakstu, kurus piedāvā VES Sistēmas)

Trešais solis: Garāžas vārtu dizains un krāsa

Kad izvēlēts piemērotākais garāžas vārtu materiāls, ir laiks izvēlēties to dizainu un krāsu, kas tiks saskaņots ar mājas arhitektūru un apkārtni.

Šis solis ir tikpat būtisks kā pirmais un otrais, jo garāžas vārti ir ilglaicīgs ieguldījums gan funkcionalitātē, gan estētikā.

VES Sistēmas piedāvā individuāli izstrādāt garāžas vārtu dizainu, kā arī plašu krāsu paleti katra gaumei. Piedāvājam pārklāt garāžas vārtus arī ar pulverkrāsu, lai radītu papildu aizsardzību pret laikapstākļu izraisītiem faktoriem un nodrošinātu to ilglaicīgu kalpošanu.

Ceturtais solis: Garāžas vārtu atvēršana/aizvēršana

Nonākot līdz ceturtajam solim, nepieciešams aizdomāties par garāžas vārtu atvēršanu un aizvēršanu.

Iesakām izvēlēties sev ērtāko garāžas vārtu atvēršanas veidu – manuālā vārtu atvēršana vai automātiskā.

Mūsdienu pasaules modernizācija padara ikdienas procesus daudz vieglākus, tāpēc vārtu automātikas uzstādīšanu izvēlas ar vien lielāks skaits garāžu īpašnieku.

Mēs piedāvājam visatbilstošāko automātiku jebkuram vārtu tipam, turklāt iestrādājam arī manuālo vārtu atvēršanas aprīkojumu no iekšpuses, gadījumā, ja tiks traucēta elektrības padeve un automātika nedarbosies.

Piedāvājam uzstādīt sekojošus drošības elementus garāžas vārtiem, kas nodrošinās papildu drošību tos izmantojot:

Drošības infrasarkanie stari – Viens no efektīvākajiem drošības līdzekļiem ir infrasarkanās gaismas, kas apturēs garāžas durvis tām darbojoties, piemēram gadījumā, ja negaidīti zem tās izskrējis bērns vai mājdzīvnieks.

Bezvadu ieejas klaviatūra – Lieliska funkcija gadījumā, ja kāds tiek ieslodzīts garāžā bez iespējas izmantot pulti vai atvērt vārtus manuāli – viegli atvērt garāžas vārtus, izmantojot PIN kodu, kas tiek ievadīts bezvadu ieejas klaviatūrā.

Avārijas atslēga – Sekcijveida paneļu vārtiem – Iespēja atvērt garāžas vārtus manuāli no ārpuses, izmantojot šo atslēgu.

Piektais solis: Individuāls piedāvājums

Pēdējais solis, lai teicami tiktu izvēlēti un uzstādīti garāžas vārti – konsultācija ar speciālistiem.

Sazinoties ar mums, mēs garantējam profesionālu speciālistu viedokli un risinājumu jebkuru garāžas vārtu izgatavošanā un uzstādīšanā.

Konsultējoties pa tālruni vai sazinoties e-pastā veiksim precīzu mērījumu un  detalizētas informācijas uzziņu, kā arī izrunāsim sīkākās detaļas, lai rezultātā radītu labākos, izturīgākos un pievilcīgākos garāžas vārtus.