Serviss
Miera sajūta jebkurā brīdī - img
Mūsu garantija
Miera sajūta jebkurā brīdī
Pat visizturīgākie produkti un kvalitatīvākās sistēmas ar laiku mēdz nolietoties vai salūzt. Rūpējoties par katru klientu, VES Sistēmas nodrošina profesionālu un regulāru produkti apkopi, servisu un remontu par konkurētspējīgām cenām.

Mēs nodarbojamies gan ar piekļuves kontroles sistēmu, gan ar vārtu sistēmu remontdarbiem, kas sevī ietver – vārtu un vārtu automātikas diagnsostiku, defektāciju un bojāto detaļu nomaiņu. Veicam remontdarbus šādām vārtu automātikām: BFT; SOMMER; NICE; BENINCA; CAME; MARANTEC; HÖRMANN; GIBIDI; SOMFY; PROTECO; TAU; V2; LIFTMASTER; LIFE.

Piedāvājam arī vārtu sistēmu apkopes darbus, kas pagarinās Jūsu vārtu kalpošanas ilgumu. Līguma klientiem piedāvājam izstrādāt vārtu sistēmu apkopes grafiku, atbilstoši konkrēto vārtu lietošanas intensitātei.

Veicam vārtu un vārtu automātikas garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu, un remontdarbus visā Latvijā.

Izvēloties VES Sistēmas, jums asistēs savas nozares speciālisti jebkurā laikā un uz visiem jautājumiem iespēju robežās atbildēs sertificēti darbinieki ar daudzu gadu pieredzi.

Sniedzam bezmaksas tehnisko konsultāciju, zvanot pa tālruni vai sazinoties e-pastā pirms un pēc produkta izgatavošanas/uzstādīšanas.