Pēdējo gadu laikā piekļuves kontroles sistēmu uzstādīšana privātīpašumos un industriālajos objektos ir strauji palielinājusies. Piekļuves kontroles sistēmas var izmantot dažādās situācijās un, ņemot vērā to bezvadu sistēmu, tās ir ērti lietojamas un nodrošina efektīvu kontroli pār īpašumu un to aizsardzību.

VES Sistēmas mērķis ir kvalitatīvu piekļuves kontroles sistēmu uzstādīšana, kas darbotos raiti un būtu lielisks ieguvums to lietotājiem. Piedāvājam lielu izvēli starp populārākajām piekļuves kontroles sistēmām par izdevīgām cenām. Mēs nodrošinām sistēmu apkopi un remontu pirms un pēc to uzstādīšanas.

VES Sistēmas piedāvā vairāku veidu drošāko piekļuves kontroles sistēmu uzstādīšanu privātmājām, gājēju vārtiņiem un daudzīvokļu ēkām. Strādājam ar populārākajiem brendiem: BFT; SOMMER; NICE; BENINCA; CAME; MARANTEC; HÖRMANN; GIBIDI; SOMFY; PROTECO; TAU; V2; LIFTMASTER; LIFE.

VES Sistēmas piedāvā uzstādīt privātmājām, gājēju vārtiņiem un daudzīvokļu ēkām dažāda veida drošības kontroles piekļuves sistēmas.

Cilvēku drošība un īpašuma aizsardzība ir galvenie parametri piekļuves kontroles sistēmu uzstādīšanā.

Ja vēl šaubāties par to vai īpašumam ir nepieciešama piekļuves kontroles sistēmas uzstādīšana, VES Sistēmas ir apkopojušas galvenos iemeslus, lai izkliedētu šaubas un ķertos pie uzstādīšanas.

  • Bez piekļuves kontroles sistēmas jebkurš cilvēks var piekļūt ēkai nebrīdinot.

Lai gan tas neizklausās nemaz tik slikti, iespējams kāds nevēlas lai svešinieki jebkurā laikā varētu iekļūt ēkā, mājā vai citā privātīpašumā. Turklāt neuzraudzītas aktivitātes minētajos īpašumos var izraisīt visdažādākās problēmas.

  • Piekļuves kontroles sistēma novērš zādzības un ielaušanās mēģinājumus. Lai arī piekļuves kontroles sistēma pilnībā nevar novērst zādzības, tā noteikti tās ierobežos, aizliedzot svešiem piekļūt ēkai vai citam privātīpašumam.
  • Piekļuves kontroles sistēma, piemēram video domofons, var sniegt datus par to, kas un kad ieiet jūsu objektā, ļaujot kontrolēt notiekošo ēkas iekšpusē.

Piekļuves kontroles sistēma ir drošības pasākums, ko izmanto, lai regulētu iekļūšanu konkrētajā objektā. Piekļuves kontroles sistēmas ļauj ierobežot, kurš ieiet ēkā un kādas ieejas/izejas atļauts izmantot.

Katras piekļuves kontroles sistēmas risinājums būs atšķirīgs atkarībā no katra lietotāja vajadzībām, taču piekļuves kontroles sistēma var palīdzēt veidot drošības līmeņus jebkurā ēkā un īpašumā.

Čipu nolasītāji ir jaunākās paaudzes drošības sistēmas, kas to lietotājiem piešķir piekļuvi ēkai ar čipa kartē iestrādāta mikročipa palīdzību. Čipu lasītāju komplektācijā ietilpst karšu lasītājs (uzstādīts uz durvīm) un čipu karte ar iestrādātu mikročipu. Šī sistēma darbojas čipu pietuvinot pie karšu lasītāja. Ja lasītājs atpazīst čipa unikālo kodu, piekļuvei tiek piešķirta atļauja.

Izmantojot čipu kartes, lietotājiem vairs nav jāizmanto standarta metāla atslēga, kā arī ēku īpašnieki tiek nodrošināti no iebrucēju mēģinājumiem atmūķēt slēdzenes. Tā vietā čipu nolasītāju sistēma ir daudz ērtāka un drošāka.

Mēs piedāvājām modernākās un viegli uzstādāmas čipu nolasītāju sistēmas. Piedāvājam to uzstādīšanu, apkopi un remontu gan privātmājās, gan daudzīvokļu ēkās, gan gājēju vārtiņiem.

Labākais veids, kā precīzi noteikt, kāda drošības piekļuves kontroles sistēma ir nepieciešama, ir rūpīga objekta novērtēšana. VES Sistēmas spēs pamanīt visas vajadzības un palīdzēs izveidot pielāgotu piekļuves kontroles sistēmu, kas uzlabos drošību un iespējami atrisinās problēmas, ar kurām nākas saskaraties ikdienā.

Galerija
Galerija

Domofons ir piekļuves sistēma, ko visbiežāk izvēlas uzstādīt objektos, kur nepieciešams kontrolēt apmeklētāju plūsmu.

Izmantojot šo audio vai video domofona sistēmu, tās lietotājs var runāt un redzēt cilvēku, kas atrodas pie durvīm. Domofonus ir iespējams aprīkot ar tādām drošības funkcijām kā poga, kas var palīdzēt aizslēgt un atslēgt durvis pie tām pat nepieejot. Domofona uzstādīšana privātmājās ir viena no apdrošināšanas kompānijas prasībām, ņemot vērā augsto vandālisma un iebrucēju risku.

Mēs piedāvājām modernākās audio un video domofonu sistēmas un to ātru uzstādīšanu.

Kodu atslēgas ir vienkāršākais un ekonomiskākais piekļuves kontroles sistēmas veids, kurš var tikt uzstādīts jebkurā ēkā. To uzstādīšana ir lielisks risinājums vietās, kur nepieciešama vidēja drošības kontrole. Kodu atslēgas galvenā funkcija ir īpaša koda izveide, kas tiek darīts zināms personām, kurām nepieciešams iekļūt konkrētajā ēkā. Rūpējoties par drošības uzturēšanu, kods var tikt mainīts.

Mēs piedāvājam dažādāko kodu atslēgu uzstādīšanu privātmājām, daudzīvokļu ēkām un gājēju vārtiņiem pēc jūsu izvēles.

Galerija