Mēs piedāvāsim visatbilstošāko automātiku jebkuram vārtu tipam. teritorijas vārtu automātika teritorijas vārtu automātika

  • Bīdāmie vārti, ar papildus uzstādītu automātiku, taupa lietotāja laiku un enerģiju, jo ir kontrolējami ar tālvadības sistēmu. Tos uzstādot ievērojami mainās dzīves kvalitāte, jo vārtus var atvērt ar pults palīdzību, nenokāpjot no dīvāna vai neizkāpjot no mašīnas, kas ir īpaši svarīgi sliktu laikapstākļu gadījumā. Svarīgi atzīmēt, ka bīdāmie vārti ar automātisko atvēršanas un aizvēršanas sistēmu, iederēsies privātmāju pagalmos un citās teritorijās, kur iebrauktuve atrodas ieslīpi vai kalnā. Bīdāmo vārtu automātika būs lielisks un drošs risinājums, izvairoties no bojājumu nodarīšanas automašīnai vai cilvēkam. Turklāt bīdāmos vārtus ar automātiku var uzstādīt pat vismazākajā teritorijā.
Galerija
Galerija

VES Sistēmas piedāvā izgatavot un uzstādīt atbilstošāko automātiku, atkarībā no vārtu lietošanas intensitātes, vārtu izmēriem un drošības normām. Aprīkosim vārtus ar attālinātas piekļuves sistēmām, saskaņā ar jūsu vēlmēm.

  • Veramo vārtu automātika ir estētiska un funkcionāla priekšrocība privātmāju pagalmiem, garāžām un citām teritorijām. Automātiskie veramie vārti darbojas ar šūpoļu kustību, tāpēc vislabāk tos ierīkot vietās, kur zeme ir līdzena, kā arī vērts atzīmēt, ka šiem vārtiem nepieciešams daudz vietas atveroties un aizveroties, tāpēc mēs iesakām ierīkot veramos automātiskos vārtus plašākās teritorijās, kur netiks traucēta nedz automašīnu, nedz cilvēku kustība.

VES Sistēmas veramajiem vārtiem piedāvā 24v motorus ar iestrādātām atdurēm vieglākiem vārtiem un 230v motorus ar iestrādātām atdurēm vai galaslēdžiem smagākiem vārtiem. Piedāvājam elkoņu tipa motorus priekš mūrētiem stabiem, kā arī pieejami 24v motori vieglākiem vārtiem un 230v motori smagākiem vārtiem.

Garantējam profesionālu un ātru vārtu automātikas uzstādīšanu par konkurētspējīgām cenām.

  • Automātikas aksesuāri:

Piedāvājam kvalitatīvus un ātri uzstādāmus vārtu automātikas aksesuārus – vadības blokus gan veramiem, gan bīdāmiem vārtiem; fotoelementus; radiouztvērējus; antenas un citus elementus. Strādājam ar populārākajiem brendiem: BFT; SOMMER; NICE; BENINCA; CAME; MARANTEC; HÖRMANN; GIBIDI; SOMFY; PROTECO; TAU; V2; LIFTMASTER; LIFE.