Drošība ir galvenais mērķis gan privātmājām, gan industriāliem objektiem. Plānojot īpašuma drošības sistēmu, galvenā uzmanība jāpievērš vārtiem. Mūsdienās arvien vairāk cilvēku zina par tirgū pieejamo vārtu veidu, tāpēc ir viegli apmaldīties plašajā izvēlē. Latvijas tirgū ir pieejami gan manuāli, gan automātiski, gan bīdāmi, gan verami vārti, kā arī citi vārdu veidi. VES Sistēmas piedāvā bīdāmu un veramu vārtu izgatavošanu un uzstādīšanu, papildus piedāvājot uzstādīt vārtu automātiku to ērtākai lietošanai.

Bīdāmie vārti ir mūsdienīgs un ekonomisks vārtu risinājums. Bīdāmie vārti, ar papildus uzstādītu automātiku, taupa lietotāja laiku un enerģiju, jo ir kontrolējami ar tālvadības sistēmu. Tos uzstādot ievērojami mainās dzīves kvalitāte, jo vārtus var atvērt ar pults palīdzību, nenokāpjot no dīvāna vai neizkāpjot no mašīnas, kas ir īpaši svarīgi sliktu laikapstākļu gadījumā.

Teritoriju vārtI
Teritoriju vārtI
  • Veramo vārtu uzstādīšana ir kļuvusi par ātru, drošu un ērtu procesu, piemērotu  privātmājas pagalmiem, garāžām jeb citām teritorijām. Veramos vārtus visbiežāk uzstāda vietās, kur to atvēršanai un aizvēršanai ir pietiekami daudz vietas, lai nesagādātu neērtības to lietotājam.Ne reti sastopams stereotips, ka veramie vārti ir lieli, smagnēji, gatavoti no metāla un atverami tikai ar roku palīdzību, taču VES Sistēmas piedāvā izgatavot un uzstādīt vienviru, divviru veramos vārtus pēc jūsu izvēlētiem materiāliem, dizaina un krāsas, papildus uzstādot vārtu automātiku to ērtākai lietošanai. Turklāt izgatavosim tos pēc standarta izmēriem, un pēc jūsu individuāla izmēra. Vārtu vēršanās virziens iespējams gan uz iekšu, gan uz āru. Piedāvājumā cinkotas vai pulverkrāsotas vārtu metāla konstrukcijas ar jūsu izvēlētu pildījumu un augstas kvalitātes furnitūru.

VES Sistēmas piedāvā vairākas veramo vārtu uzstādīšanas priekšrocības:

  • Tie ir estētiski pievilcīgi, jo katrs lietotājs tos var pielāgot atbilstoši savai izdomai. Turklāt atšķirībā no bīdāmiem vārtiem, veramos vārtus var izgatavot kā metāla rāmi, kurus pēc klienta izdomas, var aizpildīt ar koka dēļiem, metāla caurulēm un citiem elementiem, iegūstot izteiktu formu un ar dizaina elementiem piepildītu produktu.
  • To uzstādīšana neprasa ilgu laiku, taču montāžas darbi jāveic kvalificētiem un pieredzējušiem speciālistiem. Mūsu komandā strādā kompetenti un sertificēti gan veramo, gan bīdāmo vārtu meistari.
  • Atveroties un aizveroties, to darbība ir vienmērīga un klusa.
  • Tiem ir nepieciešama minimāla apkope un tie neprasa biežu remontu.