VES Sistēmas piedāvā un pēc pieprasījuma uzstāda kvalitatīvu visa veida vārtu automātiku to vēl ērtākai un drošākai lietošanai.

Pie mums ir pieejami jaunākās paaudzes industriālo, garāžas un teritorijas vārtu automātikas vadības bloki. VES Sistēmas speciālisti garantē to vieglu un ātru uzstādīšanu. Pateicoties pašmācības automātiskai konfigurēšanai, vārtu automātikas vadības bloku var uzstādīt arī pats lietotājs. Vārtu automātikas vadības blokam iespējams pielāgot dažādus, lietotājam nepieciešamus parametrus. Elektroniskie galaslēdži vārtu automātikas vadības blokā nodrošina objektu konstatēšanu, izmantojot gaismas joslu, tādējādi vārti var tikt atvērti un aizvērti ar šī sensora palīdzību, neizmantojot automātikas vadības bloka pulti. Automātikas vadības bloka lietotājs var konfigurēt šo uzstādījumu pēc nepieciešamības – to iespējams atkārtoti ieslēgt un atslēgt.

Papildus automātiskā motora vadībai, kas virza konkrēta veida vārtus, VES Sistēmas ir uzskaitījušas automātikas vadības bloka uzstādīšanas priekšrocības:

 • iespēja novietot vārtus galīgajās pozīcijās – atvērtā, aizvērtā un vidēji atvērtā stāvoklī;
 • vārtos iespējams iestrādāt drošības sensorus;
 • vārtos iespējams iestrādāt papildu drošības aprīkojumu
 • iespēja izvēlēties piemērotāko un lietotājam ērtāko vadības sistēmu vārtiem;
 • uz automātikas vadības bloka iestrādāta droša vārtu avārijas apstādināšana;
 • konkrētu lietojumprogrammu izvadu vadība;
 • diagnostikas ziņojumu izvade, jaudīgākai un precīzākai vārtu automātikas vadības bloka darbībai.

VES Sistēmas piedāvā arī specializētu un īpaši piemērotu vārtu automātikas vadības bloku uzstādīšanu konkrēta veida vārtiem.

Automātikas vadības bloks ar integrētu frekvences pārveidotāju ir ideāli piemērots industriālajiem ātrgaitas vārtiem.

Pateicoties pilnībā integrētam frekvences pārveidotājam ar jaudas izvades pakāpi, ātrgaitas vārtus var vadīt saudzīgi ar mainīgu atvēršanas un aizvēršanas ātrumu.

Papildus elektroniskā motora vadībai, kas virza ātrgaitas vārtus, VES Sistēmas ir uzskaitījušas automātikas vadības bloka funkcionālās īpašības:

 • vienmērīga ātrgaitas vārtu iedarbināšana un bremzēšana nodrošina vārtu mehānisko sastāvdaļu maksimālu aizsardzību un to ilglaicīgu lietošanu;
 • ērta lietošana, pateicoties industriālo ātrgaitas vārtu darbības apstākļiem paredzētajiem iestatījumiem;
 • skaidri redzams diagnostiski integrēts displejs;
 • atbilstība jaunākajiem standartiem;
 • 24 V drošs zemspriegums saskaņā ar Enerģētikas likuma 76. pantu Ministru kabineta noteikumos
 • mehāniska gala slēdža darbība;
 • līdz 14 digitālajām izejām un 2 releju izejām;
 • iespējams ieprogrammēt turpmākai darba ātruma pielāgošanai.
VES Sistēmu vārtu automātikas sistēmas ir izstrādātas, lai nodrošinātu vislabāko kvalitāti, veiktspēju un drošību. Visi VES Sistēmas izgatavotie un uzstādītie produkti atbilst ES drošības standartiem. Vārtu automātikas elementus izgatavojam no augstas kvalitātes materiāliem, kas garantē elementu izturību un ilgu kalpošanas laiku. Vārtu automātikas, kā arī citu mūsu izgatavoto un uzstādīto produktu precīza un uzticama darbība ir VES Sistēmas firmas zīme.

Apsverot vārtu automātikas uzstādīšanu savā īpašumā, mēs Jums esam radījuši plašu piedāvājumu un iespēju klāstu, atkarīgu no Jūsu vēlamā budžeta, atrašanās vietas un prasībām.
Jebkurus vārtus ir iespējams aprīkot ar vārtu atvēršanas un aizvēršanas automātiku, kuru darbina ar tālvadības pulti, tādejādi taupot lietotāja laiku un enerģiju, nodrošinot iespēju atvērt vārtus nenokāpjot no dīvāna vai neizkāpjot no auto, kas lieti noder sliktos laika apstākļos.

 

Industriālo objektu teritorijā atbilstošas automātikas uzstādīšana vārtiem ir ārkārtīgi svarīga. Vārtu automātika ļauj kontrolēt un uzturēt ienākošo un izejošo cilvēku plūsmu noslogotos uzņēmumos vai citos industriālos objektos. Vārtu automātika nodrošina papildu aizsardzības līmeni, garantējot materiālu, preču un cilvēku drošību. Turklāt vārtu automātika var nodrošināt uzņēmuma, ražotnes vai noliktavas privātumu no konkurentiem, kā arī drošību pret vandālisma draudiem.

Mēs – VES Sistēmas – esam vārtu automātikas speciālisti, guvuši pieredzi strādājot dažādos objektos Latvijā, kā arī guvuši starptautisku pieredzi uzstādīšanas darbos ārpus Latvijas robežām. Industriālos objektos automātikas uzstādīšana vārtiem ir nepieciešama ar nepilnu aizvēršanu, lai cilvēki spētu netraucēti pārvietoties, tāpēc mēs izstrādājam labākos individuālos piedāvājumus, pēc klienta pieprasījuma, cieši sadarbojoties ar klientu piedāvājuma izstrādes laikā.

PRIVĀTMĀJĀM

Mēs piedāvājam uzstādīt garāžas vārtu automātiku ērtākai lietošanai. Vārtu automātikas uzstādīšana nodrošina to kontroli ar tālvadības pulti, padarot to aizvēršanas un atvēršanas procesu daudz ātrāku. Turklāt garāžas vārtu automātikas uzstādīšana nodrošina aizsardzību pret mēģinājumiem atvērt vārtus no ārpuses. Garāžas vārtu automātika tiek izveidota ņemot vērā vārtu izmēru un sabalansējot to ar dzinēja jaudu.

Piedāvājam uzstādīt garāžas vārtu automātikas piedziņu ar iebūvētu vadības paneli, un izmantojot vadību ar ķēdes vai siksnas pārnesumu, garantējam klusu darbību, saudzējošu kustību vārtu gaitas sākumā un beigās, kā arī garāžas vārtiem atveroties un aizveroties, automātika pati izvēlas piemērotu darbības spēku. Iestrādājam arī manuālo vārtu atvēršanas aprīkojumu no iekšpuses, gadījumā, ja tiks traucēta elektrības padeve un automātika nedarbosies.

TERITORIJAS VĀRTU AUTOMĀTIKA

Mēs piedāvāsim visatbilstošāko automātiku jebkuram vārtu tipam.

 • Bīdāmie vārti, ar papildus uzstādītu automātiku, taupa lietotāja laiku un enerģiju, jo ir kontrolējami ar tālvadības sistēmu. Tos uzstādot ievērojami mainās dzīves kvalitāte, jo vārtus var atvērt ar pults palīdzību, nenokāpjot no dīvāna vai neizkāpjot no mašīnas, kas ir īpaši svarīgi sliktu laikapstākļu gadījumā. Svarīgi atzīmēt, ka bīdāmie vārti ar automātisko atvēršanas un aizvēršanas sistēmu, iederēsies privātmāju pagalmos un citās teritorijās, kur iebrauktuve atrodas ieslīpi vai kalnā. Bīdāmo vārtu automātika būs lielisks un drošs risinājums, izvairoties no bojājumu nodarīšanas automašīnai vai cilvēkam. Turklāt bīdāmos vārtus ar automātiku var uzstādīt pat vismazākajā teritorijā.

VES Sistēmas piedāvā izgatavot un uzstādīt atbilstošāko automātiku, atkarībā no vārtu lietošanas intensitātes, vārtu izmēriem un drošības normām. Aprīkosim vārtus ar attālinātas piekļuves sistēmām, saskaņā ar jūsu vēlmēm.

 • Veramo vārtu automātika ir estētiska un funkcionāla priekšrocība privātmāju pagalmiem, garāžām un citām teritorijām. Automātiskie veramie vārti darbojas ar šūpoļu kustību, tāpēc vislabāk tos ierīkot vietās, kur zeme ir līdzena, kā arī vērts atzīmēt, ka šiem vārtiem nepieciešams daudz vietas atveroties un aizveroties, tāpēc mēs iesakām ierīkot veramos automātiskos vārtus plašākās teritorijās, kur netiks traucēta nedz automašīnu, nedz cilvēku kustība.

VES Sistēmas veramajiem vārtiem piedāvā 24v motorus ar iestrādātām atdurēm vieglākiem vārtiem un 230v motorus ar iestrādātām atdurēm vai galaslēdžiem smagākiem vārtiem. Piedāvājam elkoņu tipa motorus priekš mūrētiem stabiem, kā arī pieejami 24v motori vieglākiem vārtiem un 230v motori smagākiem vārtiem.

Garantējam profesionālu un ātru vārtu automātikas uzstādīšanu par konkurētspējīgām cenām.

 • Automātikas aksesuāri:

Piedāvājam kvalitatīvus un ātri uzstādāmus vārtu automātikas aksesuārus – vadības blokus gan veramiem, gan bīdāmiem vārtiem; fotoelementus; radiouztvērējus; antenas un citus elementus.

AUTOMĀTISKĀS BARJERAS

Atsevišķos īpašumos un teritorijās nav vajadzības ierīkot plašas un sarežģītas drošības tehnoloģijas, tāpēc automātiskās barjeras ir iecienīta klientu izvēle.

Automātiskās barjeras nodrošina papildus drošības līmeni jebkurai teritorijai ar minimālu nepieciešamību pēc apkopes un remonta. To uzstādīšana ir lielisks risinājums objektos ar paaugstinātām drošības prasībām, piemēram, autostāvvietām, skolām, biznesa parkiem, loģistikas centriem un viesnīcu autostāvvietām.

Automātisko barjeru vienkāršība nodrošina to vieglu vadāmību, ātru uzstādīšanu un plašu piekļuves kontroli.

Mēs iesakām izvēlēties automātiskās barjeras uzstādīšanu klientiem, kas vēlas savu īpašumu padarīt drošu, neieguldot lielus finansiālos līdzekļus.

VES Sistēmu izgatavotās un uzstādītās automātiskās barjeras garantē ērtu piekļuvi teritorijai, īpašumam vai citam objektam. Turklāt mūsu automātiskās barjeras var tikt komplektētas ar dažādām piekļuves kontroles sistēmām, kas to lietotājiem atvieglos iekļūšanu konkrētajā teritorijā.

Mēs piedāvājam izgatavot un uzstādīt automātiskās barjeras pēc jūsu individuāla pasūtījuma. Piedāvājam arī virkni papildus elementu, kā LED gaismas, magnētiskās atslēgas, drošības elementus, zīmes un citus, ko var izvēlēties pirms barjeras uzstādīšanas, lai uzlabotu to redzamību un drošību.

VES Sistēmu profesionāļu komanda nodrošina operatīvu un rūpīgu automātisko barjeru izgatavošanu un uzstādīšanu.