Vārtu montāža ir nopietns un atbildīgs darbs, ko var uzticēt tikai kvalificētiem un pieredzējušiem meistariem. VES Sistēmas profesionāļu komanda ir savas sfēras lietpratēji ar augstu atbildības izjūtu un veiklām rokām. vārtu montāža

Izvēloties mūsu komandu, Jūs iegūsiet rūpīgi un operatīvi padarītu darbu vienviet, kā arī uzticamu cilvēku komandu, kuri asistēs pirms un pēc montāžas darbiem.

VES Sistēmas veic jebkuras sarežģītības montāžu, kā arī ar to saistītos darbus visā Latvijā sekojošiem produktiem:

  • garāžas, industriāliem, teritorijas, bīdāmiem, veramiem vārtiem (piemēram, vārtu rāmja izveide, vadu izvilkšana, bīdāmo vārtu pamatnes betonēšana un citus darbus)
  • minēto vārtu automātikas uzstādīšanai,
  • žalūzijām un ruļļu restēm,
  • automātiskajām barjerām,
  • piekļuves kontroles sistēmām.

Mēs esam savas nozares speciālisti, guvuši pieredzi strādājot dažādos objektos Latvijā, kā arī guvuši starptautisku pieredzi, veicot montāžas darbus ārpus Latvijas robežām. Strādājam ar populārākajiem brendiem: BFT; SOMMER; NICE; BENINCA; CAME; MARANTEC; HÖRMANN; GIBIDI; SOMFY; PROTECO; TAU; V2; LIFTMASTER; LIFE.

Tāpat veicam visus pirmsmontāžas sagatavošanas darbus, īpašuma apsekošanu, ar klientu vienojamies par niansēm, uzklausām klienta ieteikumus un vēlmes.

Montāžas darbus veicam saskaņā ar ES noteiktajām tehniskajām un drošības prasībām.