Pirmais iespaids ir svarīgs un nekas neizsaka vairāk par saimnieka gaumi kā privātmājas piebraucamā ceļa vai cita īpašuma vārti. Piemērotu un pievilcīgu vārtu uzstādīšana ir gan izdevīgs, gan efektīvs ieguldījums jūsu īpašumā un drošībā. Arvien vairāk klientu izvēlas uzstādīt funkcionālus un ilgi kalpojošus vārtus.
VES Sistēmas uzstādītie vārti ir izturīgi, uzticami un atzīti par vieniem no augstvērtīgākās kvalitātes vārtiem Latvijā.
Piedāvājam dažādu tipu vārtu izgatavošanu un uzstādīšanu privātmājām, industriāliem objektiem un citiem īpašumiem.

INDUSTRIĀLIE VĀRTI

Sekcijveida paneļu vārti ir viens no mūsdienīgākajiem vārtu veidiem industriālajā nozarē. Sekcijveida paneļu vārti ir ērti lietojama un fukcionāla konstrukcija, veidota no vairākiem savā starpā sastiprinātiem paneļiem.
Mēs piedāvājam sekcijveida paneļu vārtus aprīkot ar automātiku ērtākai lietošanai.

Mēs piedāvājam pilnu servisa komplektāciju sākot no vārtu idejas un dizaina izstrādes līdz pat jūsu izvēlētās automātikas uzstādīšanai vārtiem.

Uzstādot sekcijveida paneļu vārtus būsiet ieguvējs, jo šis vārtu tips garantē augstu drošības līmeni. Ņemot vērā, ka sekcijveida paneļu vārti veidoti no vairākiem savā starpā sastiprinātiem paneļiem, tie ir droši pret vandālisma mēģinājumiem jeb citiem tīši vai netīši darītiem bojājumiem. Turklāt svarīgi atzīmēt, ka sekcijveida paneļu vārti ir ļoti kompakti dēļ sava izvietojuma. Tos atverot, vārti piekļaujas griestiem, tādējādi ir labs risinājums gan mazām, gan lielām telpām.

Siltumizolējošo īpašību dēļ, sekcijveida paneļu vārti ir labākais ieguldījums telpām, kurām nepieciešams nodrošināt  noteiktu temperatūru, kontrolējot siltuma līmeni. Turklāt to pildījums padara sekcijveida paneļa vārtus vieglus, neradot lieku troksni tiem atveroties un aizveroties.

Mēs rūpējamies par katru klientu, nodrošinot kvalitatīvu, profesionālu un konkurētspējīgu servisu. Izvēloties VES Sistēmas, jums asistēs savas nozares speciālisti jebkurā laikā un uz visiem jautājumiem iespēju robežās atbildēs sertificēti darbinieki ar daudzu gadu pieredzi. Uzstādīšanas darbus veic profesionālu meistaru komanda, kas zināšanas guvuši starptautiskā līmenī un darbojas pēc visām ES drošības prasībām.

Ātrgaitas vārti ir lielisks risinājums vietām, kur pastāvīgi norit ienākoša un izejoša transporta plūsma. Tie kavē transporta izraisīto smilšu un putekļu iekļūšanu telpās, uztur siltumu un samazina caurvēja risku citās telpās.

Ātrgaitas vārti ietekmē konkrētā industriālā objekta efektivitāti, nodrošinot ātru iekļūšanu un izkļūšanu no objekta. Šos vārtus izvēlas ražotnes, noliktavas un loģistikas centri, jo tos var lietot intensīvi un dažādos darba apstākļos.

VES Sistēmas izgatavo jebkurai sezonai un laikapstākļiem paredzētus ātrgaitas vārtus, lietojot izturīgus un augstākās kvalitātes materiālus.

Piedāvājam izgatavot un uzstādīt dažādu materiālu (polivinihlorīda, alumīnija un citiem), sānu profilu pārklājumu (cinka, tērauda un citiem), izmēru un krāsu ātrgaitas vārtus, vadoties pēc vārtu lietošanas apstākļiem un uzstādīšanas vietas. Papildus piedāvājam izstrādāt arī ātrgaitas vārtu dizainu, ņemot vērā lietošanas apstākļus, uzstādīšanas vietu un jūsu vēlmes.

Ugunsdroši vārti ir drošākais elements ēkas un tajā esošo cilvēku aizsardzībai.

Iesakām uzstādīt ugunsdrošus vārtus ēkās, kur ikdienā uzturas liels skaits personāla un ēkās ar paaugstinātām ugunsdrošības prasībām.

Uguns nelaimes gadījumā cilvēki ir jāpasargā no dzīvībai bīstamiem izgarojumiem un evakuācijai jānotiek ātri, tāpēc piemērotu vārtu izvēle var pasargāt gan cilvēkus, gan ēku, gan visu, kas atrodas ēkā. Ugunsdrošie vārti bloķē uguns un dūmu iekļūšanu telpā ugunsgrēka gadījumā, turklāt vārtu automātika sekmē to automātisku aktivizēšanu.

VES Sistēmas ražo un uzstāda veramus, bīdāmus, paceļamus ugunsdrošus vārtus, kas atbilst ES ugunsdrošības noteikumiem, ekspluatācijas un riska prasībām. Pirms ugunsdrošo vārtu nodošanas ekspluatācijā, mēs pārbaudām to kvalitāti, izturību un funkcionalitāti. Ugunsdrošo vārtu dizains neatšķiras no cita veida vārtiem, taču tie tiek izgatavoti no ugunsizturīgiem un ugunsdrošiem materiāliem.

Ugunsdrošības apsvērumu dēļ mūsu ražotie vārti ir aprīkoti ar automātiku un sliedēm paneļu augšdaļā, lai nodrošinātu vārtu atvēršanos augstākās pakāpes ugunsgrēka gadījumā.

Pēc klienta pieprasījuma, piedāvājam aprīkot vārtus ar papildus aprīkojumu.

Tāpat piedāvājam izgatavot un kvalitatīvi uzstādīt dažādu izmēru, krāsu un dizaina ugunsdrošus vārtus. VES Sistēmas speciālistu komanda ir sertificēti ugunsdrošu elementu uzstādīšanā, tāpēc mēs garantējam augstāko drošību, sākot no vārtu izgatavošanas līdz ar to uzstādīšanu.

GARĀŽU VĀRTI

Sekcijveida paneļu vārtu uzstādīšana privātmājas garāžā ir efektīgākā un populārākā izvēle šodien. To funkcionālo īpašību dēļ, sekcijveida paneļu vārti ir ekonomisks un gudrs risinājums mazākai vai lielākai garāžas telpai, kur nepieciešams saglabāt siltumu, privātumu un funkcionalitāti. Tie kustās pa sliedēm un tiek pacelti, nonākot pie telpas griestiem ielocītā stāvoklī.

Sekcijveida paneļu vārtu īpašības padara tos par droši lietojamiem. Sekcijas paneļi ar profila aizsardzību veidoti tā, lai izvairītos no pirkstu iespiešanas, kas sekmē drošu vārtu atvēršanu un aizvēršanu. Papildus drošību lietotājam garantē kvalitatīva atsperu sistēma, drošības bremzes un citi elementi.

Sekcijveida paneļu vārtu uzstādīšana nodrošina brīvu un drošu piekļuvi garāžai, turklāt tie ir kompakti dēļ sava izvietojuma. Tos atverot vārti piekļaujas griestiem, tādējādi ir labs risinājums gan mazām, gan lielām garāžām.

Sekcijveida vārtu paneļi ir pildīti ar vieglu, taču izturīgu materiālu, kas nodrošina labu siltumizolāciju un nerada nepatīkamu troksni atvēršanas vai aizvēršanas brīdī, kas varētu traucēt līdzcilvēkiem un kaimiņiem.

VES Sistēmas izgatavo un uzstāda kvalitatīvus sekcijveida paneļu vārtus – bīdāmus, veramus, paceļamus.

Mēs izgatavojam un uzstādām sekcijveida paneļu vārtus ar augstu siltuma noturību, aizpildot vārtu paneļus ar siltumizturīgu materiālu, turklāt vārtu komplektējošos elementus apstrādājam ar pretkorozijas pārklājumu. Vārti atbilst ES drošības prasībām un ir sertificēti.

Izgatavojam tos pēc individuāla pasūtījuma, ieklausoties klienta vēlmēs.  Piedāvājam tos izgatavot pēc standarta vai individuāla izmēra, dizaina, krāsas un faktūras. Pēc nepieciešamības vārti ir komplektējami ar logiem un durvīm. Papildus piedāvājam uzstādīt vārtu automātiku ērtākai lietošanai. Vārtu automātikas uzstādīšana nodrošina to kontroli ar tālvadības pulti, padarot to aizvēršanas un atvēršanas procesu daudz ātrāku.

Vienplaknes garāžu vārti ir ērts un finansiāli izdevīgs risinājums, ja nepieciešams uzstādīt vārtus garāžai, autoservisiem vai stāvvietai zem jumta. Iestrādātā atsperes elementa dēļ, vārti nerada troksni tos atverot un aizverot.

Atšķirībā no sekcijveida paneļu vārtiem, tie ir veidoti no viena paneļa. Tos var viegli pacelt un nolaist ar roku.

Vienplaknes garāžu vārti netiek siltināti, tāpēc vairāk tiek uzstādīti telpās, kurās nav nepieciešama apsilde.

Mēs piedāvājam kvalitatīvi izgatavot un operatīvi uzstādīt vienplaknes garāžas vārtus pēc standarta vai individuāli pasūtīta izmēra, krāsas un faktūras. Pēc nepieciešamības vārti ir komplektējami ar logiem un durvīm.

Vārtus apstrādājam ar pretkorozijas pārklājumu, tādējādi nodrošinot to ilgu kalpošanas mūžu. Ja nepieciešams, piedāvājam vārtus arī nosiltināt.

Papildus piedāvājam uzstādīt vārtu automātiku ērtākai lietošanai. Vārtu automātikas uzstādīšana nodrošina to kontroli ar tālvadības pulti, padarot to aizvēršanas un atvēršanas procesu daudz ātrāku.

TERITORIJU VĀRTI

 Drošība ir galvenais mērķis gan privātmājām, gan industriāliem objektiem. Plānojot īpašuma drošības sistēmu, galvenā uzmanība jāpievērš vārtiem. Mūsdienās arvien vairāk cilvēku zina par tirgū pieejamo vārtu veidu, tāpēc ir viegli apmaldīties plašajā izvēlē. Latvijas tirgū ir pieejami gan manuāli, gan automātiski, gan bīdāmi, gan verami vārti, kā arī citi vārdu veidi. VES Sistēmas piedāvā bīdāmu un veramu vārtu izgatavošanu un uzstādīšanu, papildus piedāvājot uzstādīt vārtu automātiku to ērtākai lietošanai.

Bīdāmie vārti ir mūsdienīgs un ekonomisks vārtu risinājums. Bīdāmie vārti, ar papildus uzstādītu automātiku, taupa lietotāja laiku un enerģiju, jo ir kontrolējami ar tālvadības sistēmu. Tos uzstādot ievērojami mainās dzīves kvalitāte, jo vārtus var atvērt ar pults palīdzību, nenokāpjot no dīvāna vai neizkāpjot no mašīnas, kas ir īpaši svarīgi sliktu laikapstākļu gadījumā.

VES Sistēmas piedāvā vairākas bīdāmo (automātisko) vārtu uzstādīšanas priekšrocības:

  • Tie garantē augstu drošības līmeni. Automātiskie bīdāmie vārti nevar tikt uzlauzti, tāpēc pasargā lietotāju no vandālisma mēģinājumiem.
  • Tie aizņem maz vietas, dēļ tā, ka tiek atvērti paralēli sētai, tādējādi atstājot papildus vietu autostāvvietai vai dārzam pat mazā teritorijā.
  • Tie ir izturīgi, jo mēs tos izgatavojam, izmantojot kvalitatīvus materiālus, tādējādi nodrošinot arī to ilgo kalpot spēju. Bīdāmos vārtus apstrādājam ar īpašu pārklājumu, lai tos neietekmētu nekādi apstākļi. Piedāvājumā cinkotas vai pulverkrāsotas vārtu metāla konstrukcijas ar jūsu izvēlētu pildījumu un augstas kvalitātes furnitūru.
  • Tie ir funkcionāli un īpaši derēs tādā vietā, kur privātmājas pagalms atrodas slīpumā, tādējādi, padarot iekļūšanu caur vārtiem iespējamu un drošu.
  • Tie ir estētiski pievilcīgi, jo bīdāmos vārtus katrs lietotājs var pielāgot atbilstoši savai izdomai. Mēs izgatavojam bīdāmos vārtus pēc standarta izmēriem un pēc jūsu individuāla izmēra. Vārtu vēršanās virziens iespējams gan uz iekšu, gan uz āru.
  • Bīdāmie vārti ir drošs ieguldījums un neprasa biežu remontu.

Veramo vārtu uzstādīšana ir kļuvusi par ātru, drošu un ērtu procesu, piemērotu  privātmājas pagalmiem, garāžām jeb citām teritorijām. Veramos vārtus visbiežāk uzstāda vietās, kur to atvēršanai un aizvēršanai ir pietiekami daudz vietas, lai nesagādātu neērtības to lietotājam.

Ne reti sastopams stereotips, ka veramie vārti ir lieli, smagnēji, gatavoti no metāla un atverami tikai ar roku palīdzību, taču VES Sistēmas piedāvā izgatavot un uzstādīt vienviru, divviru veramos vārtus pēc jūsu izvēlētiem materiāliem, dizaina un krāsas, papildus uzstādot vārtu automātiku to ērtākai lietošanai. Turklāt izgatavosim tos pēc standarta izmēriem, un pēc jūsu individuāla izmēra. Vārtu vēršanās virziens iespējams gan uz iekšu, gan uz āru. Piedāvājumā cinkotas vai pulverkrāsotas vārtu metāla konstrukcijas ar jūsu izvēlētu pildījumu un augstas kvalitātes furnitūru.

VES Sistēmas piedāvā vairākas veramo vārtu uzstādīšanas priekšrocības:

  • Tie ir estētiski pievilcīgi, jo katrs lietotājs tos var pielāgot atbilstoši savai izdomai. Turklāt atšķirībā no bīdāmiem vārtiem, veramos vārtus var izgatavot kā metāla rāmi, kurus pēc klienta izdomas, var aizpildīt ar koka dēļiem, metāla caurulēm un citiem elementiem, iegūstot izteiktu formu un ar dizaina elementiem piepildītu produktu.
  • To uzstādīšana neprasa ilgu laiku, taču montāžas darbi jāveic kvalificētiem un pieredzējušiem speciālistiem. Mūsu komandā strādā kompetenti un sertificēti gan veramo, gan bīdāmo vārtu meistari.
  • Atveroties un aizveroties, to darbība ir vienmērīga un klusa.
  • Tiem ir nepieciešama minimāla apkope un tie neprasa biežu remontu.